FAQ ECORASTER: najdôležitejšie otázky a odpovede

Áno, prevádzkujeme jedno z nejmodernejších zariadení na spracovanie plastov na svete. Naša dlažba je ekologický nneutrálna a je vyvýjaná a vyrábaná v Nemecku. Dbáme na použitie recyklovateľných materiálov z celej Evrópy (aj z SR) a zároveň na dalšiu recyklovateľnosť naších výrobkov. Týmto spôsobom ušetríme ročne viac ako 25 000 t CO2 a staráme se tak o trvalé udržitelné zdroje.

Nie! Na naše výrobky ECORASTER poskytujeme záruku 20 rokov a ako výrobca a súčastne spracovateľ surovín môžeme garantovať vysokú a stálu kvalitu. Naša dlažba je vyrábana z recyklovateĺného LDPE, vďaka čomu je nerozbitná, odolná proti vlivom počasia a UV žiareniu.

Áno, po systéme ECORASTER sa dá bez problémov jazdiť. V závislosti na podloží a výplní bola dlažba testovaná skúšnobným ústavom TÜV na zaťaženie až 800 tón na jeden meter štvorcový. Po dlažbe ECORASTER sa dá jazdiť už po pokládke, aj keď není vyplnená.

Áno. Na klasický spevnenej ploche ECORASTER, kde viac ako 95 % tvorí otvorený povrch, nemôže  docházať k tvorbe vodnému stĺpcu

Áno, sneh sa dá zo spevnených ploch ECORASTER odstraňovať posypovou soľou, zametaním, pluhom.

Áno, ale za určitých okolností môžu vznikať nerovnosti, ktoré budú kopírovať nerovný terén.

Pre plochy, po ktorých jazdia prevážne nákladné vozidla a tažké náklady (např. vysokozdvižné vozíky/točny), doporučujeme položiť ECORASTER E50 s 1-2 cm štrkodrťou naviac.

Nie, štruktúra dlažby ECORASTER má veľký počet dilatačných spár, vďaka ktorým je stavba obrubníkov zbytočná. Nemusíte mať ani obavu, že sa Vám budú jednotlivé dlaždice rozpájať, každá dlaždice má zámky, ktoré spoja povrch do jedného celku.

Skôr ako budete chcieť presne určiť koľko je potreba štrkodrti/štrku apod., mali byste najsôr presne zistiť výšku plochy. U väčších plôch by ste mali pracovať s nivelačným prístrojom alebo laserom. Spotrebu výplní dlažby spočítáte takto: 
0,95 x plocha x výška dlažby = m³

Áno, ECORASTER je takmer jednodruhový recyklovaný výrobok z LDPE plastu neutrálný k životnému prostrediu 

Nie, ECORASTER sa nedá kombinovať s iným produktom a dá sa rožírovať iba s originálnym příslušenstvom.

Áno, dlažbu ECORASTER sa dá bez problémov demontovať a použiť pre spevnenie inej plochy.

Nenašli ste svoju odpoveď na otázku alebo nebola odpoveď dostačujúca?

Neváhajte nás kontaktovať, rádi Vám poradíme. Kontakt

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám a my s Vámi radi skonzultujeme možnosti. Radi pre Vás pripravíme nezáväznú ponuku priamo na mieru.

PRODUKTY
VÝPLNE
Kontakt