Moderné povrchy jazdiarní pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie koní.

ECORASTER vo Vašej jazdiarni: viac športu, menej blata.

Moderné povrchy pre jazdiarne sú viac než len našľapná vrstva. Sú to povrchy prispôsobené miestným podmienkam, vysokej zaťážiteľnosti, ktorá kone zároveň podporuje a chráni. Vlastnosti jazdiarní, paddockov a iných zón sa prejavuje významne na zdraví a bezpečí zvierat a ľudí.

Vyvinuté spolu s profesionálmi

Všetky riešenia ECORASTER pre jazdectvo boli vyvinuté profesionálmi a spolu s odborníkmi, aby sa z Vášho problemového povrchu stal spoľahlivý povrch pre jezdectvo.

K naším vyslancom patrí taktiež Bernd Hackl z ranča 7P, známy ako zariekávač koní a tréner z úspěšného televizného seriálu „Die Pferdeprofis“. ` So zatrávňovacou dlažbou ECORASTER sa z vyzyvavého koryta stane skvelý paddock.

Pre optimálnu jazdiareň

Na ranči je veľa situácii, kedy je treba použiť spevnené plochy bez zapečatenia pôdy pretože na prevenciu proti pádom, onemocneniam kopyt a poškodeniu kĺbov pomáha to, že zvieratá nestoja v  bláte a v kalužiach. Pri použití dlaždic pre paddocky sa musí dbáť na funkčný spojovací systém a znesiteľnosť dlažby. To isté platí pri použití v otvorených stájach, round-pen a zónach pre najazdy.

S našími dlažbami sa z obyčejných plôch stanú plochy, ktoré sa dajú zaťažiť a ktoré sa dajú jednoducho umývať.

Pre paddocky

Na ranči je veľa možnosti kedy je potrebné použiť spevnenie plochy bez zapečatenia pôdy pretože pre prevenciu ochoreniu kopyt, poškodenie kĺbov a pádov by nemali zvieratá stáť na bláte a v mlákach.

U paddockov pri použití ako dlažbu pre paddocky sa musí dbáť na funkčnosť spojovacích systémovů. To isté platí pri použití v otvorených stájí, round-pen.

S našími dlažbami sa z plôch stanú plochy, ktoré sa dajú zaťažiťt a ktoré sa dajú jednoducho umývať.

Doporučenie produktov pre jazdectvo

Naše referencie

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám a my s Vámi radi skonzultujeme možnosti. Radi pre Vás pripravíme nezáväznú ponuku priamo na mieru.

PODLOŽIE
VÝPLNE
Kontakt