Pre pekné príjazdové cesty, plochy s ľahkou pokládkou aj údržbou

Znížené poplatky za odvod dažďovej vody. Plochy s ľahkou údržbou

Chceli by ste vytvorit parkovacie miesto pre automobil pred Vaším domom kde jeho benefity budú ľahká pokládka, jednoduchá údržba a moderný vzhľad?

Pri použití systému ECORASTER budete mať spevnenú plochu bez nutnosti betónovania obrubníkov, riešenie odvodňovacieho kanálu s prirodzeným vsakovaním vody do pôdy (dochádza k prirodzenému ochladzovaniu).

ECORASTER je profesionálny produkt, ktorý sa dá použit v mnoho variantách. Systém ECORASTER je 20ročnou zárukou.

Nechajte voľné pole pôsobnosti svojej kreativite!

Vzhľadom k mnoho materiálom výplní sa Vašej kreativite medze nekladú. Kombinujte dláždice (ECORASTER Bloxx) so zatrávnenými plochami alebo vytvorte svoj príjazd s lomným kameňom.

Vďaka nekomplikovanej  a rýchlej pokládke zvládnete svojpomocne jednoducho a rýchlo položiť viac m² za hodinu. Vytvoríte tak rýchle základy prístrešku na drevo, chodníkov alebo príjazdov. V porovnaní s inými alternatívami je náš produkt ECORASTER výrazne šetrnejší k životnému prostrediu (100% recyklát).

Jednoduchá pokládka

ECORASTER sa dá položiť na pripravené podložie v niekoľkých krokoch. Jednotlivé predom spojené dláždice ECORASTER zapadnú do spojovacích zámkov pomocou ľahkého tlaku nohy. Taktiež jednoduché prispôsobenie terénu, guľaté obrezanie, zaoblenie alebo výškové rozdiely niesú vďaka ľahkému obrezaniu a vhodnému príslušenstvu žiaden problém.

Tu sa dozviete viac o pokládke.

Doporučenie produktov pre dom a záhradu

Niektoré naše referencie

Potřebujete poradit?

Napište nám a my s Vámi rádi skonzultujeme možnosti. Rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku přímo na míru.

PODLOŽIE
VÝPLNE
Kontakt