Pre ochranu človeka, lesa a zvierat.

 

Vyskúšané a overené u zaťažiteľných plôch bez blata.

Namáhaných plôch je v poľnohospodárstve a lesníctve veľa: príjazdy, lesné a pochôdzkové cesty alebo taktiež pastviny – to sú iba niektoré problémové zóny v ktorých musíte bojovať s blatom, mlákmi alebo hlbokými koľajmi

So zatrávňovacou dlažbou ECORASTER skoncujete s bahnom a blatom, postaráte sa o bezpečnú a zaťažiteľnú plochu. Spevnené plochy so zabudovanou drenážou v dlažbe odolajú vysokému zaťáženiu zvierat alebo poľnohospodárskou technikou a zachovajú prirodzenú funkciu zadržovania dažďa.

Viach bezpečia a pohody pre zvieratá

Pokiaľ stojí zviera vo vlhku, hrozí mu ochorenie a vysoké náklady na veterinára. Pri mraze je to ešte nebezpečnejšie pretože hrozí aj pošmýknutie.

Skoncujte s blátom a zaistíte si bezpečnú a zaťažiteľnú plochu.  ECORASTER výrazne znižuje náklady na údržbu a predchádza škodám.

Zaťažiteľné oblasti v lese

Ekologické spevnenie príjazdových ciest, miesta pre nakladanie dreva a odstavných plôch pre lesnú techniku nie je so zatrávňovacou dlažbou ECORASTER problém.

Bodová záťaž sa rozdelí na zaťažené plochy a dá sa efektívne znížiť inak masívne vyjazdené koľaje a poškodenie vchnej vrstvy. Taktiež lesné cesty, pochôdzkové cesty a cesty pre cyklisty sa dajú s našou zatrávňovacou dlažbou spevniť šetrné k pôde tak, aby bol chránený les, ľudia a zvieratá.

Doporučenie produktov pre lesníctvo a poľnohospodárstvo

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte nám a my s Vámi radi skonzultujeme možnosti. Radi pre Vás pripravíme nezáväznú ponuku priamo na mieru.

PODLOŽIE
VÝPLNE
Kontakt